Reklamné tabule vytvorené z ľahčenej PVC dosky, Kapa dosky, Alubond a iných materiálov prevažne na báze PVC slúžia najčastejšie pre výrobu tabuľovej reklamy, stojanov a veľkoplošnej reklamy. Ich hlavnými výhodami sú nízka cena, ľahká manipulácia, možnosť potlače rôznymi formami digitálnej veľkoformátovej tlače, a najmä jednoduchá aplikácia polepu samolepiacimi fóliami, ako aj použitie v exterieri. Základné vlastnosti: nízka hmotnosť, dobrá opracovateľnosť, nenasiakavosť (okrem Kapa dosky) samozhášanie a zdravotná nezávadnosť.
Pre digitálnu potlač a polep takýchto foriem tabuľovej reklamy používame viaceré druhy samolepiacej fólie, ktoré pre Vás vieme potlačiť grafikou, alebo vyrezávať presným rezacím plotrom a vyrezané segmenty lepíme a zostavíme tak finálny nápis, logo, alebo obrázok.

Z

Cenovo dostupná a trvácna forma reklamy

Vďaka veľkému výberu materiálov, ako aj fólie na potlač, vieme nakombinovať správny produkt, presne podľa Vašich potrieb. Nebudete tak platiť zbytočne za materiál, ktorého vlastnosti nevyužijete.

Z

Odborná montáž reklamných tabúľ

Naša spoločnosť Vám okrem tlače tabuľovej reklamy, ponúka aj jej odbornú montáž. Neváhajte sa informovať už pri objendávke.

 

 

Materiály na tlač je možné dodať na rôznych pamäťových médiách – CD, DVD, USB, Pamäťové karty.
Uprednostňujeme PDF súbory, ale tlačíme aj z DOC (MS Word), XLS (MS Excel), TXT, JPG, PNG, TIFF.
Tlačíme aj priamo z AutoCad-u (DWG súbory)