Reklamné tabule vytvorené z ľahčenej PVC dosky, Kapa dosky, Alubond a iných materiálov prevažne na báze PVC slúžia najčastejšie pre výrobu tabuľovej reklamy, stojanov a veľkoplošnej reklamy. Ich hlavnými výhodami sú nízka cena, ľahká manipulácia, možnosť potlače rôznymi formami digitálnej veľkoformátovej tlače, a najmä jednoduchá aplikácia polepu samolepiacimi fóliami, ako aj použitie v exterieri. Základné vlastnosti: nízka hmotnosť, dobrá opracovateľnosť, nenasiakavosť (okrem Kapa dosky) samozhášanie a zdravotná nezávadnosť.
Pre digitálnu potlač a polep takýchto foriem tabuľovej reklamy používame viaceré druhy samolepiacej fólie, ktoré pre Vás vieme potlačiť grafikou, alebo vyrezávať presným rezacím plotrom a vyrezané segmenty lepíme a zostavíme tak finálny nápis, logo, alebo obrázok.

Z

Cenovo dostupná a trvácna forma reklamy

Vďaka veľkému výberu materiálov, ako aj fólie na potlač, vieme nakombinovať správny produkt, presne podľa Vašich potrieb. Nebudete tak platiť zbytočne za materiál, ktorého vlastnosti nevyužijete.

Z

Odborná montáž reklamných tabúľ

Naša spoločnosť Vám okrem tlače tabuľovej reklamy, ponúka aj jej odbornú montáž. Neváhajte sa informovať už pri objendávke.