Áno je to tu. Začal sa apríl.

Mesiac bláznov, mesiac, kedy začíname sekať diplomovky ako Baťa cvičky a mesiac zúfalých študentov, ktorí ešte ani poriadne neporozumeli téme svojej diplomovky a už polovica z nich zvažuje odklad promócií o rok.

Percentuálne zastúpenie vysokoškolákov v laviciach kostoloch mierne stúplo. Namiesto klasickej každodennej večernej otázky Piť, či Nepiť, si vačšina z nich začína klásť otázku: Tento rok, alebo budúci ? A potom ten klasický povzdych, že prečo som si vybral/a túto školi, a že iní to majú určite jednoduchšie.  Veď aké zložité témy už len môžu mať na takej ekonomickej univerzite (túto vetu vysloví každý STU-čkar v priemere asi tak 14,3-krát počas svojho štúdia).

Tak napríklad : Postavenie logistiky v global supply chain: analýza trendov a perspektív v Európskej únii a na Slovensku.

Asi sa všetci zhodneme, že takmer 100% z nás rozumelo na 100% slovíčku postavenie a na Slovensku. O tej Európskej únii sme už tiež čosi začuli, ale z fleku by sme isto nevymenovali všetky členské štáty.

Ale v naozaj perfektne a odborne znejúcich názvoch diplomových prác nezaostávajú ani ostatné vysoké školy. Veď posúďte sami:

UK FMFI: Asymptotické metódy oceňovania ázijských typov finančných derivátov

UK FMFI: Prvotné spracovanie údajov z detekčného systému SAFIR využitím algoritmu TOA

STU FCHPT: Chlórocyklizácie aminoalkoholov v systéme chlorid paládnatý – chlorid meďnatý

STU MTF: Surface treatment of high alloy tool steel using laser technology

student viazanie diplomovky

Za našu históriu výroby obalov na diplomové práce (a že to teda môžeme už dávno rátať na tisíce) a viazania diplomových prác sme sa taktiež stretli s veľmi zaujímavými názvami aj my vo Wigger. Veď posúďte sami. Neprečítali by ste si niektorú z nasledujúcich diplomoviek ?

STU FCHPT: Stanovenie prchavých zlúčenín v slovenských brandy a vínnych destilátoch

KU v RK FF: Mytologické, historické, sémantické a literárne pozadie v knihách J. K. Rowlingovej

A čo tak diplomovku, ktorá nerieši žiadny svetový problém, no jej téma Vám napovie, aké veci a situácie v živote existujú, a o ktorých by Vás nenapadlo nikdy diskutovať, aj keď ich máte možno denno-denne pred očami.

KU v RK FF: Atmosféra v hudbe

UPJŠ v KK LF: Hygiena dutiny ústnej u pacientov s implantátmi

No tak ste sa trochu odreagovali pri písaní Vašej práce a zároveň ste možno zistili, že téma Vašej bakalárskej práce, alebo diplomovej práce vôbec nie je najhoršia. Veď ruku na srdce, kedy ste naposledy cítili toľko atmosféry v hudbe, že by vystačila na 80 strán textu 🙂

Pokračujte v čítaní na našej stránke a zistite koľko u nás stojí VIAZANIE PRÁC , alebo si prečítajte ďalšie zaujímavé články na našom BLOGU

 

 

1. Tip na záver:

Pokiaľ sa chcete nakopnúť pri písaní Vašej práce, uistiť seba a zároveň ukázať Vašim spolužiakom, že Vy to už tento rok dáte máme pre Vás super tip. Jednoducho si objednajte a zaplaťte viazanie diplomovej práce u nás vopred a Vaše dosky na diplomovú prácu Vás počkajú na našej pobočke. Vy tak budete mať motiváciu prácu dokončiť (keď ste už za dosky zaplatili 🙂 ) Ak sa Vám článok páčil a aspoň trošku pobavil, podeľte sa o radosť s priateľmi a zdieľajte na soušl sieťach. Ďakujeme.

2. Tip na záver

Ak chcete mať nádhernú diplomovku plnú farebných grafov, obrázkov a diagramov, je viac ako isté, že za to pekne zaplatíte. Vo Wigger to tak nemusí byť. Jednoducho si objednaj našu novú službu ALL U CAN PRINT a 300 strán plnefarebnej diplomovky ťa bude stáť max. 30 €. Objednaj hneď dve a budeš to mať za 50 €.

 

viazanie diplomoviek nitra bratislava

zdroje:
diplomovka.sme.sk
quickmeme.com