NÁJDETE NÁS

BRATISLAVA

Račianska 133

0911 451 843
bratislava@wigger.sk

OTVÁRACIE HODINY:
Pondelok – Piatok 7:30 – 16:00

Obchodné zastúpenie pre celú SR

NITRA

Braneckého 29

0911 913 790
nitra@wigger.sk

OTVÁRACIE HODINY:
Pondelok – Piatok 8:00 – 16:30

Ekomomické oddelenie

VYHRADENÉ PARKOVISKO PRE NAŠICH ZÁKAZNÍKOV

Na každej prevádzke máme vyhradené parkovacie boxy, ktoré sú rezervované pre našich zákazníkov.
Ide nám o Váš komfort, šetríme Vám čas.

Prečo tlačiť práve vo WIGGERi ?

Tlačiarne spoločnosti Wigger, ponúkajú svojím zákazníkom vždy o niečo viac, ako bežná konkurencia. Presvedčte sa sami o výhodách. A sami uvidíte, že sa Vám to vo Wiggeri oplatí.

Skladanie výkresov zdarma

Všetky výkresy, ktoré u nás tlačíte Vám na želanie poskladáme úplne zdarma. Šetríme Váš čas, energiu a peniaze.

Farebná tlač za cenu čiernobielej

Áno, dobre vidíte. Takže ešte raz. U nás tlačíte farebne za cenu čiernobielej tlače. Ako je to možné ? Neustále investujeme do nových technológií, vďaka ktorým majú naši zákazníci nízke náklady na tlač.

Platíte presne toľko, koľko tlačíte

Žiadné skryté poplatky a účtovanie za každú začatú A4. U nás platíte za presne vytlačenú plochu na desatinné miesta. Vďaka tomuto nášmu jedinečnému systému ušetríte nemalé peniaze.

Doručenie po celej sr

Vy pošlete mailom, my vytlačíme, poskladáme, vložíme do obálok, zabalíme a pošleme k Vám. Jednoduché, rýchle, efektívne.

Profesionálne vybavenie, vysoká kapacita tlače

Tlačíme približne 5700 A-štvoriek za hodinu. Aj veľkoformátovo. Vďaka tomu máte záruku, že Vašu zákazku vybavíme vždy na čas.

Všetky služby pod jednou strechou

Pod jednou strechou pre Vás zabezpečíme od tlače vizitiek, nálepiek, cez veľkoformátové výkresy, až po rollupy a billboardy.

Najčastejšie otázky a odpovede

Vestibulum ac diam sit amet quam vehicula elementum sed sit amet dui. Vestibulum ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere cubilia Curae.

Dá sa u Vás platiť kartou?

Áno dá sa platiť kartou alebo v hotovosti. Tiež je možné u nás uhrádzať zákazky prostredníctvom faktúr, či už vystavených na každú zákazku zvlášť, alebo zberných mesačných.

Aká je maximálna šírka skenovaného dokumentu? Viete z projektovej dokumentácii vytvoriť kópiu?

Maximálna šírka skenovaného dokumentu je 1000mm. Vieme Vám vytvoriť identické kópie projektových dokumentácií. Spolu s nalepením štítkov, vložením do obálok a šnurovacích dosiek vrátane označenia čísla paré/sady.

Robíte aj inštalačné práce ako polepy áut, výkladov a pod. alebo iba zabezpečujete tlač?

Samozrejme zabezpečujeme aj realizáciu. Zákazky odovzdávame tzv. na kľúč aby s tým klient nemal už žiadnu ďalšiu starosť.  Poskytujeme komplexné služby od návrhu, cez tlač, až po realizáciu.

Aká je maximálna tlačená šírka výkresu?

U nás je možné tlačiť výkresy až do šírky 1067mm a neobmedzenej dĺžky.

Treba dáta na tlač priniesť osobne k Vám na prevádzku?

Nie je nutné chodiť osobne k nám, pokiaľ tak nechcete. Odpovedáme veľmi promptne mailom, dáta stačí zaslať elektronicky, všetko si vykomunikujeme prostredníctvom mail správ alebo telefonicky. Taktiež hotovú zákazku Vám vieme priniesť na Vami určenú adresu.

Je možné si zákazku vyzdvihnúť aj mimo otváracích hodín?

Momentálne na tom pracujeme. Od apríla 2019 tomu bude možné na prevádzke v Bratislave, prostredníctvom Wigger boxov, ktoré budú prístupné 24 hodín 7 dní v týždni.