Poznáte to sami. Keď si už aj nájdete čas, niečo zadať online v pracovnom čase tlačiarne, nikdy nezvýši čas si to v pracovnom čase aj prevziať. Unikátne problémy si vyžadujú unikátne riešenia. Predstavujeme WBox 24/7

 

Wbox box na prevzatie tlac cez vikend a mimo otvaracich hodin

 

Čo je WBox 24/7 

Wbox 24/7 je zariadenie na odkladanie vyhotovených zákaziek online tlačiarňou Wigger. Má 3 odkladacie boxy a nahádza sa v budove, kde sídli naša prevádzka (Bernoláková 1, Bratislava). Je dostupný s verejného priestranstva internátu 24 hodín, 7 dní v týždni. Pokiaľ ho nebudete vedieť nájsť, informujte sa na recepcii internátu.

Ako funguje WBox 24/7

Úplne jednoducho ! Pri zadaní tlače, či už online prostredníctvom mailu, telefonicky, alebo osobne, uvediete poznámku, kedy si chcete Vašu tlač vyzdvihnúť. Pokiaľ to bude v čase, keď nieje naša prevádzka otvorená, automaticky po vyhotovení zákazky ju uložíme do WBox-u a Vám pošleme SMS správou číslo boxu, v ktorom je Vaša tlač uložená a unikátny kód, ktorým odomknete Váš box.

Pre koho je WBox 24/7 určený

Pre všetkých našich zmluvných zákazníkov, ktorým jeho využitie uľahčí deň a pomôže efektívnejšie spolupracovať s online tlačiarňou Wigger.

Koľko stojí WBox 24/7

Je pre našich zákazníkov ZDARMA. Jeho úlohou je prinášať našim zákazníkom vyšší komfort našich služieb.

Takže milí zákazníci, zoznámte sa:

[metaslider id=1878]