Tričko so svojou fotografiou, firemná košeľa s logom firmy, obľúbená postavička na tričku do postele, alebo len detské dupačky s textom „Kto je tu pán ?“. Potlač tričiek a ostatného textilu je nekonečná studnica kreativity každého jedinca a my sme tu preto, aby sme Vašu predstavu premenili do dokonalého výsledku pomocou špičkovej technológie potlače textilu.
Čo poviete na vlastnú omalovánku na tričku ? Stačí si len vybrať, čo budete vyfarbovať. Fixky na textil Vám k tomu ponúkneme samozrejme tiež 
Na biele tričká a iný textil používame potlač sublimáciou, kedy vieme na textil vytlačiť obrázok tak, ako keby ste ho tlačili na papier z obyčajnej tlačiarne. Pre ostatný textil používame špeciálne flex a flock fólie rôznych farieb, štruktúry, lesku, trblietok…skrátka čo si len zmyslíte. Tieto vieme rezať, vyrezávať, potláčať, kombinovať, skrátka všetko pre to, aby žiadny skvelý nápad nášho zákazníka neostal iba v jeho hlave, ale dostal sa na textil.

Z

Používame kvalitné tričká zo 100% bavlny

Z

Potlač je dlhotrvajúca a môžete ju prať v práčke

Potlač na reflexnú vestu / bundu

 

Reflexná vesta s potlačou, ktorú je možné aplikovať na obe strany reflexnej vesty. Potlač vykonávame vyrezávaním a nažehľovaním FLEX fólie. Na samotnú bielu flex fóliu je možné zhotoviť plnofarebnú potlač, takže na reflexnej veste môžete mať potlačené čokoľvek. Potlač Vám spravíme na akúkoľvek veľkosť vesty. Pre rodičov ponúkame predaj aj potlač detskej reflexnej vesty akýmkoľvek motívom.

Z

V ponuke aj detské vesty pre Vašich najmenších

Z

Potlač je dlhotrvajúca a môžete ju prať v práčke