PVC banner / PVC plachta s kvalitnou plnofarebnou veľkoformátovou potlačou je dnes najviac používaná forma exteriérovej reklamy. PVC banner vyniká svojou odolnosťou v interiéri aj v exteriéri. V spojení s našou kvalitnou a odolnou veľkoformátovou potlačou je pre Vás efektívnou investíciou do reklamy. Banner pre Vás vyrobíme v rôznych rozmeroch, tak aby sme sa čo najviac prispôsobili ploche, kde bude PVC banner umiestnený. Najväčší banner, ktorý sme zatiaľ pre zákazníka tlačili bol banner o veľkosti priečelia hokejového štadiona v Nitre. Rozmiestnenie očiek pre uchytenie PVC banneru vyrobíme podľa požiadaviek zákazníka.

Banner je vyrobený z kvalitného PVC s potlačou vysoko odolným atramentom pre umiestnenie do interieru aj exterieru. Umiestnenie kovových očiek bannera Vám vyhotovíme presne podľa zadaných rozmerov (štandardne sa umiestňujú každých 30-40 cm po celom obvode bannera.

Šírka PVC bannera je 130 cm, na požiadanie vieme banner spájať špeciálnymi páskami a vytvoriť tak potlač na PVC banner ľubovoľných rozmerov. Spoje nie je vidieť a tlač je nastavená tak, aby banner pôsobil celistvým výzorom ako jeden kus

Z

Kvalitný nepriehľadný PVC banner 430g/m2

Z

Vysokoodolná tlač určená pre exterier

Mesh banner

Veľmi pevný a kvalitný mesh banner z PVC s gramážou až 300 g/m2.
Potlač vykonávame vysoko odolným ekosolventným atramentom pre umiestnenie do interieru aj exterieru. Umiestnenie kovových očiek bannera Vám vyhotovíme presne podľa zadaných rozmerov (štandardne sa umiestňujú každých 30-40 cm po celom obvode bannera.

Šírka PVC mesh bannera je 130 cm. Na požiadanie vieme banner spájať špeciálnymi páskami a vytvoriť tak potlač na mesh banner ľubovoľných rozmerov. Spoje nie je vidieť a tlač je nastavená tak, aby banner pôsobil celistvým výzorom ako jeden kus.

Z

Kvalitný Mesh banner s vysokou pevnosťou

Z

Vysokoodolná tlač určená pre exterier

Presná výsledná cena bude vypočítaná po zaslaní grafických podkladov a upresnení špecifikácie výroby PVC bannera. Cenu ovplyvňujú faktory ako napríklad spájanie bannera / zváranie bannera (keď sa banner vyrába z viacerých častí) , počet kovových očiek, upráva okraju bannera a i.)