Roll up banner môžeme s pokojom nazvať aj najuniverzálnejším nástrojom pre interiérovú reklamu. Roll up banner ma naozaj široké využitie a pri tomto produkte máte naozaj veľa reklamy, za málo peňazí. Využívajú ho veľké spoločnosti, ako aj drobní podnikatelia pri prezentáciách , navigácií zákazníka do firmy na chodbách budovy, prezentácia produktov a služieb priamo v predajni atď. Roll up banner je ľahký, jednoducho demontovateľný a prenosný. Zadarmo Vám k roll up banneru dáme praktický obal s popruhom pre ľahšie prenášanie. Náš roll up ponúka možnosť výmeny plátna, takže neskôr Vám môžeme vytlačiť novú reklamu a vymeníme Vám iba plátno, čím ušetríte.

My Vám ponúkame na výber z troch rozmerov roll up bannerov:

85 cm x 200 cm
100 cm x 200 cm
120 cm x 200 cm

Z

Kvalitná hliníková konštrukcia s príslušenstvom

Ku každému Rollup banner-u dostávate automaticky od nás púzdro na prenášanie zloženého Rollup bannera s popruhom na rameno. Plátno je uchytené v kvalitnom hliníkovom stojane s pevnou konštrukciou.

Z

Možnosť tlače samotného plátna

Pokiaľ máte starý rollup banner a potrebujete v ňom iba vymeniť grafiku sme tu pre Vás. Doneste nám starý Rollup banner, pošlite grafiku na tlač a o všetko ostatné sa postaráme.

Beachflag

 

Beachflag – vlajka, ktorá sa dnes už vyrába v desiatkach tvarov a stala sa povinnou výbavou každej prevádzky, organizácie a podujatia. Zabezpečíme pre Vás plnofarebnú a stálu potlač beachflag-u. Beachflag ako reklamný systém pozostáva zo stojana, alebo zemného kotvenia, sady sklolaminátového prúta a samotnej beachflag vlajky, ktorá sa nasunie na prút. Beachflag vlajku tak jednoducho môžete očistiť, alebo vymeniť za inú. Vďaka svojej výške a ľahkému materiálu beachflag beachflag rozvlní už ľahký vánok a stane sa z neho neprehliadnuteľná reklama.

Z

Kompletné príslušenstvo v cene tlače

V cene tlače beachflag vlajky, máte automaticky stojan s teleskopickým prútom. Stojan je masívny vyhotovený z oceľe, odoláva tak aj silnému vetru a neprevrhne sa.

Z

Možnosť tlače samotnej vlajky

Pokiaľ máte starý beachflag a potrebujete v ňom iba vymeniť grafiku sme tu pre Vás. Doneste nám ho, pošlite grafiku na tlač a o všetko ostatné sa postaráme.