kapa-doska-tlac-bratislava

Tlač a kašírovanie na kapa dosku / Stadur dosku

Kašírovanie (napr. kašírovanie fotky) je vlastne celoplošné nalepenie Vášho výtlačku na podkladový materiál (kašírovanie na kapa dosku, alebo kašírovanie na PVC dosku).

To znamená, že si u nás dáte vytlačiť napríklad krásnu panorámu Vášho obľúbeného miesta, napríklad panorámu Bratislavy. Pokiaľ by ste si túto fotografiu chceli niekde vystaviť, môžete si ju dať do rámu a za sklo, alebo Vám ju kašírujeme napríklad na kapa dosku. Samotnú kašírovanu kapa dosku si potom môžete upevniť na stenu.

Vyrezávanie makety z kapa dosky / Stadur dosky

Kapa dosku s potlačou Vám vieme orezať a vyrobiť efektívnu reklamu formou makety z kapa dosky. V tomto prípade je cena makety individuálna podľa veľkosti a náročnosti vyhotovenia makety.

Čo je to kapa doska ?

Kapa doska je sendvičová doska s polyuretánovým jadrom. Povrch tvorí biely kartón, ktorý je na svojej vonkajšej strane opatrený tenkou vrstvou plastu.

Použitie kapa dosky je rôzne. Je vhodná pre široké použitie pre digitálnu tlač, je možné z nej vysekávať makety. Ideálna je pre použitie na umelecké diela, predvádzacie a propagačné akcie.

Čo je to Stadur doska ?

Stadur sú veľmi ľahké a pevné sendvičové dosky s obojstrannou bielou PVC vrstvou a bielym jadrom z expanzívneho polystyrénu. Stadur je vhodný do interiéru aj exteriéru.

Tlač posterov a vizualizácií

Potrebujete vytlačiť Vaše vizualizácie na sútaž. Pre nás žiaden problém, dôraz kladieme na farebnosť a kvalitu tlače.