Milý zákazníci,

Začal sa nám marec a ako všetci dobre vieme, marec je mesiacom knihy. Tí z Vás, ktorí knihy čítajú pravidelne si knihu zadovážia hociktorý iný mesiac v roku. A nemusí to byť práve mesiac knihy. Potom sú medzi nami ľudia, ktorí si knižku kúpia práve vďaka tomu, že im to marec – mesiac knihy pripomenie. No veľa z Vás práve píše svoju vlastnú knihu – záverečnú prácu 🙂 Jedna vec je prácu napísať, druhá prácu obhájiť.

No medzitým treba prácu vytlačiť a zviazať. A preto sme tu my !!! A snami naša nová kolegyňa – Canon imageRUNNER ADVANCE C5051

tlac diplomoviek

 

 

 

 

 

 

Vaše diplomové práce pre Vás viažeme a tlačíme už tretí rok a kedže vždy chceme pre Vás produkovať rýchle, lacné a kvalitné služby nastal čas modernizovať. Najskôr sme vyše mesiaca testovali tlačiareň od spoločnosti Xerox, ktorá mala mnohé prednosti, ale finálny výstup nebol pre nás dostatočne uspokojivý. A to je to, čo Vás zaujíma a vy sa tým nakoniec prezentujete. Tlačiareň mala ale jednú nespornú výhodu, a to veľmi ekologickú prevádzku. Kedže sme sa s ňou nakoniec museli rozlúčiť, začali sme hľadať náhradu. Naďalej sme ale chceli byť opäť niečo viac ekologickí, tak ekologická prevádzka sa stala prioritným parametrom pri výbere. Po mnohých dňoch hľadania sme vybrali už vyššie spomínaný model. Tento model spoločnosti Canon je zo série imageRUNNER ADVANCE, ktorá ako prvá na svete využíva vysokoúrovňové nehorľavé bio-plasty a súčasne prostredníctvom zníženia spotreby energie a RoHS spĺňa požiadavky štandardov ako je Energy Star. Začlenenie funkcie duplexnej tlače umožňuje znížiť spotrebu papiera.

Takže my sme čo sa týka ekológie spokojní, ale čo táto nová výbava prinesie Vám zákazníkom ?

  • Rýchlosť skenovania dokumentov rýchlosťou až 100 strán za minútu
  • Rýchlosť tlače 51 strán za minútu farebne aj čiernobielo (50 stranová bakalárka vytlačená za minútu)
  • Automatické spinkovanie dokumentov (technické správy budú hneď po vytlačení zopnuté)
  • Veľkolepá kvalita tlače
  • a mnoho iného

Nezabudnite si pozrieť našu ponuku viazania záverečných prác

Tešíme sa na Vašu návštevu

tím wigger.sk