Maloformátová tlač (tlač formátov A6, A5, A4, A3) dokumetov pre projektantov, študentov aj širokú verejnosť. Kvalitná a rýchla čiernobiela aj farebná tlač na profesionálnych laserových zariadeniach.

K vytlačeným dokumentom Vám ponúkame rôzne možnost zviazania listov technických správ, protokolov
a portfólií .

Od rozoberateľných po pevné. Pre komplexnosť väzieb ponúkame aj pevné knižné väzby.

Cenník viazania dokumentov

POPIS:
Jednotlivé listy dokumnetov, protokolov, alebo technických správ Vám automaticky na požiadanie spinkujeme dokopy Spinkujeme do 50 listov. Pre viac listov odporúčame zvoliť lištovú, alebo hrebeňovú väzbu.

CENA:
Zdarma pri tlači dokumentov u nás.

 

POPIS:
Jednotlivé listy dokumnetov, protokolov, alebo technických správ Vám automaticky na požiadanie spinkujeme dokopy Spinkujeme do 50 listov. Pri dvojitom spinkovaní sú dve spinky umiestnené na ľavom okraji, približne tretinu dĺžky strany od okraja strany a vznikné tak, akoby knižka.

CENA:
Zdarma pri tlači dokumentov u nás-

POPIS:
Pre zjednodušenie archivácie zmlúv, faktúr, výkazov a iných dokumentov Vám ponúkame službu tlače s dierovaním papiera / dokumentov. Môžete si tak dať u nás vytlačiť raz mesačne na konci mesiaca všetky Vaše faktúry aj s dierovaním a my Vám ich založíme do šanónu a privezieme k Vám na firmu. Ušetrite tak dva-krát. Prvý krát na cene tlačiarne, druhý krát na cene práce Vašich zamestnancov. Namiesto ručného dierovania papiera a zakladania faktúr do šanónov sa môžu venovať svojej práci.

CENA:
Zdarma pri tlači dokumentov u nás

POPIS:
Pri plastovej hrebeňovej väzbe sa ľavý okraj dokumentov predieruje a cez tieto diery sa dokument zviaže. Plastová hrebeňová väzba je vhodná na viazanie akýchkoľvek dokumentov.
Hrebeňová väzba sa vyhotoví rýchlo a je možne ju rozobrať a dokumenty z hrebeňovej väzby vyberať a pridávať avšak iba za pomoci stroja na hrebeňové väzby. U nás Vám vyhotovíme plastovú hrebeňovú väzbu až do objemu 500 viazaných listov.
Na výber máme plastové hrebene viacerých farieb.
Našim zákazníkom odporúčame zviazaný dokument chrániť prednou čírou plastovou fóliu a zadným kartónom. Zviazaný dokument je chránený, strany sa nekrčia a celá väzba získa príjemný vzhľad.

 

POPIS:
Pri kovovej hrebeňovej väzbe sa ľavý okraj dokumentov predieruje a cez tieto diery sa dokument zviaže. Väzba je vhodná na viazanie akýchkoľvek dokumentov.
Kovová hrebeňová väzba sa vyhotoví rovnako rýchlo ako plastová hrebeňová väzba, avšak nie je rozoberateľná. Takže pri vkladaní nových listov sa musí použiť nový hrebeň.

U nás Vám vyhotovíme kovovú hrebeňovú väzbu až do objemu 350 viazaných listov. Na výber máme kovové hrebene v bielej, alebo čiernej farbe. Našim zákazníkom odporúčame zviazaný dokument chrániť prednou čírou plastovou fóliu a zadným kartónom. Zviazaný dokument je chránený, strany sa nekrčia a celá väzba získa príjemný vzhľad.

 

POPIS:
Lištová väzba je veľmi jednoduchá – na pripravený dokument sa nasunie plastová lišta patričnej hrúbky, ktorá svojou pružnosťou stlačí k sebe jednotlivé strany a tak zabezpečí ich väzbu. Výhodou tejto väzby je, že nepoškodzuje dokument a dokument je možné kedykoľvek – či už doplnením strán, alebo ich výmenou – aktualizovať. Na výber ponúkame lišty rôznych farieb ako aj priehľadnú lištovú väzbu.

K väzbe odporúčame prednú priehľadnú kryciu fóliu (bez farebnú, alebo farebnú transparentnú) a spevňujúcu zadnú stranu z kartónu. Zadná strana je buď biela z 250 g lesklého/matného papiera alebo z materiálu s názvom Delta (materiál s povrchom imitácie ľudskej kože obojstranne farebný).

 

 

POPIS:
Kovová lištová väzba je elegantná väzba, kedy na pripravený dokument nasunieme kovovú lištu patričnej hrúbky. Lišta sa stlačí lisom, čo zabezpečí väzbu strán.
K väzbe odporúčame prednú priehľadnú kryciu fóliú (bez farebnú, alebo farebnú transparentnú) a spevňujúcu zadnú stranu z kartónu. Zadná strana je buď biela z 250 g lesklého/matného papiera alebo z materiálu s názvom Delta (materiál s povrchom imitácie ľudskej kože obojstranne farebný).