Vitajte, vyberte si kategóriu tlače,
v ktorej Vám vieme ponúknuť naše služby

Nájdete nás

BRATISLAVA

Račianská 133

0911 451 843
bratislava@wigger.sk

OTVÁRACIE HODINY:
Pondelok – Piatok 7:30 – 16:00

NITRA

Braneckého 29

0911 913 790
nitra@wigger.sk

OTVÁRACIE HODINY:
Pondelok – Piatok 8:00 – 16:30

Prečo tlačiť práve vo WIGGERi ?

Tlačiarne spoločnosti Wigger, ponúkajú svojím zákazníkom vždy o niečo viac, ako bežná konkurencia. Presvedčte sa sami o výhodách. A sami uvidíte, že sa Vám to vo Wiggeri oplatí.

Kompletizácia projektov

Všetky Vaše výkresy Vám na želanie poskladáme, zatriedime do obálok podľa profesie/zamerania, vytlačíme a nalepíme titulnú stranu na obálku, očíslujeme paré, pripravíme na prevzatie.

Farebná tlač za cenu čiernobielej

Áno, dobre vidíte. Takže ešte raz. U nás tlačíte farebne za cenu čiernobielej tlače. Ako je to možné ? Neustále investujeme do nových technológií, vďaka ktorým majú naši zákazníci nízke náklady na tlač.

Platíte presne toľko, koľko tlačíte

Žiadné skryté poplatky a účtovanie za každú začatú A4. U nás platíte za presne vytlačenú plochu na desatinné miesta. Vďaka tomuto nášmu jedinečnému systému ušetríte nemalé peniaze.

Doručenie po celej sr

Vy pošlete mailom, my vytlačíme, poskladáme, vložíme do obálok, zabalíme a pošleme k Vám. Jednoduché, rýchle, efektívne.

Profesionálne vybavenie, vysoká kapacita tlače

Tlačíme približne 5700 A-štvoriek za hodinu. Aj veľkoformátovo. Vďaka tomu máte záruku, že Vašu zákazku vybavíme vždy na čas.

Všetky služby pod jednou strechou

Pod jednou strechou pre Vás zabezpečíme od tlače vizitiek, nálepiek, cez veľkoformátové výkresy, až po rollupy a billboardy.

Zákazníci o nás povedali…

Skvelý prístup a precízna práca.  Pekne a za skvelú cenu mi zviazali bakalárku a naposledy mi vyrobili aj super tričká presne podľa mojich predstáv. Takže veľká spokojnosť! 

(hodnotenie na facebooku)

Lenka Kičová

študentka

Vždy som bola maximálne spokojná. Kvalitná tlač, skvelé služby, prijateľná cena a profesionálny prístup. Môžem len odporúčať 

(hodnotenie na facebooku)

Ivonka Kožehubová

Royal Handmade

Maximálna spokojnosť, príjemný personál. Určite odporúčam 🙂

Jerguš Kováčik

Airport Nitra

Najčastejšie otázky a odpovede

 

Je možné si zákazku vyzdvihnúť aj mimo otváracích hodín?

Samozrejme. Vďaka revolučnej novinke, ktorú sme nazvali W-Box, je možné na prevádzke v Bratislave, prostredníctvom týchto W-Boxov vyzdvihnúť objednávku (ktorá je uhradená) 24 hodín 7 dní v týždni.

Dá sa u Vás platiť kartou?

Áno dá sa platiť kartou alebo v hotovosti. Tiež je možné u nás uhrádzať zákazky prostredníctvom faktúr, či už vystavených na každú zákazku zvlášť, alebo zberných mesačných.

Aká je maximálna šírka skenovaného dokumentu? Viete z projektovej dokumentácii vytvoriť kópiu?

Maximálna šírka skenovaného dokumentu je 1000mm. Vieme Vám vytvoriť identické kópie projektových dokumentácií. Spolu s nalepením štítkov, vložením do obálok a šnurovacích dosiek vrátane označenia čísla paré/sady.

Robíte aj inštalačné práce ako polepy áut, výkladov a pod. alebo iba zabezpečujete tlač?

Samozrejme zabezpečujeme aj realizáciu. Zákazky odovzdávame tzv. na kľúč aby s tým klient nemal už žiadnu ďalšiu starosť.  Poskytujeme komplexné služby od návrhu, cez tlač, až po realizáciu.

Treba dáta na tlač priniesť osobne k Vám na prevádzku?

Nie je nutné chodiť osobne k nám, pokiaľ tak nechcete. Odpovedáme veľmi promptne mailom, dáta stačí zaslať elektronicky, všetko si vykomunikujeme prostredníctvom mail správ alebo telefonicky. Taktiež hotovú zákazku Vám vieme priniesť na Vami určenú adresu.

Tlačíte iba z PDF súborov ? Aké iné súbory ešte viete vytlačiť?

Uprednostňujeme tlač z PDF súborov. Pri tlači z PDF máte istotu, že tak ako vy vidíte obsah súboru na svojom počítači, tak isto ho uvidí aj naša obsluha, a tak isto ho vytlačí aj každá naša tlačiareň. Je to najrýchlejšia a bezproblémova tlač. 

Samozrejme vieme tlačiť zo všetkých bežne používaných obrázkových a textových súborov ako sú JPEG, PNG, TXT, DOCX, XLS a taktiež aj DWG súbory z programu AutoCad. V takomto prípade je však potrebné nastavenie samotnej tlače, ktoré je spoplatnené sumou 1€ bez DPH za každý takto nastavený a vytlačený výtlačok.

Aká je maximálna tlačená šírka výkresu?

U nás je možné tlačiť výkresy až do šírky 1067mm a neobmedzenej dĺžky.