Zviaž to tento rok vo Wiggeri

Vážení zákazníci, milí študenti. Ponúkame Vám tlač a viazanie prác ako sú:
diplomové práce,  bakalárske prác, seminárne práce, záverečné práce, rigorózne práce, absolventské práce a mnohé iné práce, ktoré potrebujete vytlačiť a zviazať do elegantnej pevnej väzby.

Knižná väzba, ktorú ponúkame pre viazanie prác má elegantný vzhľad s textilnou imitáciou. Pri viazaní diplomoviek sa listy vložia medzi prednú a zadnú stranu (možnosť potlačiť nápis na obidve strany). Takto pripravená väzba diplomovky sa vloží do kovového kanálika, ktorý je takisto potiahnutý textilným povrchom ako samotná predná a zadná strana pre viazanie prác. Všetko sa pevne stlačí a Vaša väzba diplomovej práce je hotová. Obal na diplomovku môže byť v štyroch farbách s dvomi farbami písma. Tak neváhaj a zviaž to celé Slovensko tento rok s nami.

 

 

Z

Až 5 riadkov zlatenia v cene viazania práce

Každá práca je jedinečná, každá záverečná práca iná. (Teda, ževraj…) A tak nám je jasné, že každá práca bude mať iný názov. Aby si sa nestresoval, na koľko riadkov bude názov tej tvojej, ponúkame ti až 5 riadkov zlatenia priamo v cene viazania tvojej bakaárky, alebo diplomovky.

Z

Jedinečné EXPRES VIAZANIE aj cez víkendy a sviatky

Nie je to tak dávno, aj my Wiggeráci sme písali svoje práce. Ruku na srdce, tiež to bolo na poslednú chvíľu. Preto Vás dobre chápeme a akú časovú tieseň toto obdobie pre Vás študentov prináša. A preto v prípade akútnej potreby sme tu pre Vás aj cez víkend, či sviatok.