Čo je Wbox ?

Wbox je jedinečné a unikátne riešenie firmy Wigger, ktoré slúži pre preberanie vytlačených výkresov, vizitiek, letákov, a iných tlačovín, ako aj objednaných produktov (potlačené predmety, rollup bannery, kappa dosky). Zákazník našej firmy tak nie je limitovaný otváracími hodinami našej pobočky a vie efektívne využiť plných 24 hodín svojho pracovného dňa. Wbox je v podstate úložný box, do ktorého uložíme Vašu objednávku, uzamkneme a vy si prídete prebrať, kedy to Vám vyhovuje. Wbox je k dispozícii nonstop, 24 hodín, 7 dní v týždni, samozrejme zdarma.

 

 

Ako zákazník využije Wbox ?

Wbox vznikol z myšlienky spoločnosti Wigger byť k zákazníkom a ich potrebám čo najbližšie a pokiaľ možno stále. To znamená, že aj keď dnes nie je problém vďaka online objednávkam objednať tlač prakticky kedykoľvek a odkiaľkoľvek, stále si ju viete vyzdvihnúť iba počas otváracích hodín danej tlačiarne, ktoré často končia, tak ako Vy v práci. Vďaka Wboxu si jednoducho k objednávke uvediete poznámku, že vytlačené výkresy (alebo inú tlač a produkty) si prajete vyzdvihnúť z Wboxu, uvediete svoje telefónne číslo, približný dátum a čas, a my sa postaráme, aby to tak bolo. Na mobilný telefón Vám príde správa o vyhotovení Vašej objednávky a jej uložení do Wboxu číslo… . V správe sa bude nachádzať jedinečný kód, ktorý použijete na odomknutie Wboxu a prebratie Vašej tlače.

 

 

Kde nájdem Wbox v Bratislave ?

Wbox je úplne nový projekt, ktorý momentálne spúšťame na prevádzke v Bratislave. Nájdete ho na Račianskej ulici 133 .

  • Je plne prístupný z ulice a je pre Vás k dispozícií nonstop.
  • Wbox obsahuje celkom 9 úložných boxov.
  • 8 boxov štandardnej veľkosti 35 x 82 x50 cm
  • 1 nadrozmerný box určený pre veľké objednávky ako napríklad bannery, rollup bannery, kappa dosky a iné, o veľkosti 37 x 82 x 101 cm.

 

 

Kde nájdem Wbox v Nitre ?

Wbox je úplne nový projekt, ktorý momentálne spúšťame aj na prevádzke v Nitre. Nájdete ho v areáli našej spoločnosti na ulici Braneckého 29.

  • Wbox je plne prístupný z ulice a je pre Vás k dispozícii nonstop
  • Wbox obsahuje 3 boxy štandardnej veľkosti 35 x 82 x50 cm

 

 

 

wbox nitra braneckeho